İcraDairesi .Org – Haciz ve İcra Sorgulama Takibi

Bağımsız İcra Takibi, İcra İhaleleleri ve Hacizli Satış Hukuki Bilgi Sitesi

**

Kartal 14. İcra Dairesi Müdürlüğü Nerede

İstanbul Anadolu Yakası icra daireleri rehberinden – Kartal 14. İcra Müdürlüğü adresi, telefon numarası, nerede ve nasıl gidilir yönlendirme ve diğer iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

KARTAL 14. İCRA DAİRESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adresi: İstanbul Anadolu Adalet Sarayı. Esentepe Mah. E-5 Karayolu Üzeri.  – Kartal
Telefon numarası: 0216.303 3333
Dahili tel no:
Banka hesap numarası: Vakıfbank Kartal Adliyesi Şubesi (14. İcra IBAN No veya banka hesap no için kaleme ya da daireye ulaşınız. Emanet hesap numarası ile icra vergi ve harç hesap numaraları birbirinden farklıdır.)
Çalışma saatleri: Mesai saatleri, Kartal Adliyesi’nin mesai saatleri ile aynıdır.
Yapılan işlemler: Ondördüncü icra dairesi İcra takibi başlatma, ödeme emri itiraz, fiili haciz işlemleri, hacizli satış ihaleleri duyuruları, menkul mal değer tespiti, teminat yatırma, Kartal 14. icra müdürlüğü borç sorgulama (diğer icra dairelerinin borç sorgulaması yapılamayabilmektedir.), hakkında icra takibi ya da varsa borç öğrenme, hacze iştirak ve İcra-iflas kanununca yetki ve görev verilmiş diğer işlemler. Bu icra müdürlüğünün eski adı Üsküdar 3. İcra Müdürlüğü – Üsküdar 3. İcra Dairesi’dir.

 

*** Kartal 14. icra müdürlüğü iletişim bilgileri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Previous

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>