İcraDairesi .Org – Haciz ve İcra Sorgulama Takibi

Bağımsız İcra Takibi, İcra İhaleleleri ve Hacizli Satış Hukuki Bilgi Sitesi

**

İstanbul 13. İcra Dairesi Müdürlüğü Nerede

İstanbul Avrupa Yakası icra daireleri rehberinden – İstanbul 13. İcra Müdürlüğü adresi, telefon numarası, nerede ve nasıl gidilir yönlendirme ve diğer iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

İSTANBUL 13. İCRA DAİRESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adresi: Çağlayan Adalet Sarayı. Abidei Hürriyet Cad. Çağlayan Meydanı. Şişli – İstanbul
Telefon numarası: 0212.375 7575
Dahili tel no:
Banka hesap numarası: Vakıfbank Çağlayan Adliyesi Şubesi (13. İcra IBAN No veya banka hesap no için kaleme ya da onüçüncü icra daireye ulaşınız)
Çalışma saatleri: Mesai saatleri, Çağlayan Adliyesi’nin mesai saatleri ile aynıdır.
Yapılan işlemler: İcra takibi başlatma, ödeme emri itiraz, fiili haciz işlemleri, hacizli satış ihaleleri duyuruları, menkul mal değer tespiti, teminat yatırma, İstanbul 13. icra müdürlüğü borç sorgulama (diğer icra dairelerinin borç sorgulaması yapılamayabilmektedir.), hakkında icra takibi ya da varsa borç öğrenme, hacze iştirak ve İcra-iflas kanununca yetki ve görev verilmiş diğer işlemler.

İSTANBUL’DA İCRALIK MAL SATIŞ İLANLARI İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 

*** İstanbul 13. icra müdürlüğü iletişim bilgileri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Previous

Next

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>