İcraDairesi .Org – Haciz ve İcra Sorgulama Takibi

Bağımsız İcra Takibi, İcra İhaleleleri ve Hacizli Satış Hukuki Bilgi Sitesi

**

Bakırköy 17. İcra Dairesi Müdürlüğü Nerede

Bakırköy icra daireleri rehberinden – Bakırköy 17. İcra Müdürlüğü adresi, telefon numarası, nerede ve nasıl gidilir yönlendirme ve diğer iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

BAKIRKÖY 17. İCRA DAİRESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adresi: Bakırköy Adalet Sarayı. Osmaniye Mah. İsmail Erez Bulvarı. İncirli – Bakırköy
Telefon numarası: 0212.414 5400
Dahili tel no:
Banka hesap numarası: Vakıfbank Bakırköy Adliyesi Bağlı Şubesi (17. İcra IBAN No veya banka hesap no için kaleme ya da onyedinci icra daireye ulaşınız.)
Çalışma saatleri: Mesai saatleri, Bakırköy Adliyesi’nin mesai saatleri ile aynıdır.
Yapılan işlemler: İcra takibi başlatma, ödeme emri itiraz, fiili haciz işlemleri, hacizli satış ihaleleri duyuruları, menkul mal değer tespiti, teminat yatırma, Bakırköy 17. icra müdürlüğü borç sorgulama (diğer icra dairelerinin borç sorgulaması yapılamayabilmektedir.), hakkında icra takibi ya da varsa borç öğrenme, hacze iştirak ve İcra-iflas kanununca yetki ve görev verilmiş diğer işlemler.

HACİZ İCRA SORGULAMA İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 

*** Bakırköy 17. icra müdürlüğü iletişim bilgileri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Previous

Next

One Comment

  • 26.17.2017 tarihinle icra dosyası neden kapatılmıyor..benim elektrik borcum değil benim adıma neden icra açılmış..bu dosya benim bir aboneliğim olmadığı halde nasıl icraya koyuluyor şikayetçiyim bu icra yüzünden bir kredi çekemiyoruz yardımcı olursanız seviniriz iyi çalışmalar başarılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>