İcraDairesi .Org – Haciz ve İcra Sorgulama Takibi

Bağımsız İcra Takibi, İcra İhaleleleri ve Hacizli Satış Hukuki Bilgi Sitesi

**

Bakırköy 13. İcra Dairesi Müdürlüğü Nerede

İstanbul Avrupa Yakası icra daireleri rehberinden – Bakırköy 13. İcra Müdürlüğü adresi, telefon numarası, nerede ve nasıl gidilir yönlendirme ve diğer iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır.

BAKIRKÖY 13. İCRA DAİRESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adresi: Bakırköy Adalet Sarayı. Osmaniye Mah. İsmail Erez Bulvarı. İncirli – Bakırköy
Telefon numarası: 0212.414 5400
Dahili tel no: 5223
Banka hesap numarası: Vakıfbank Bakırköy Adliyesi Şubesi (13. İcra IBAN No veya banka hesap no için kaleme ya da onüçüncü icra daireye ulaşınız.)
Çalışma saatleri: Mesai saatleri, Bakırköy Adliyesi’nin mesai saatleri ile aynıdır.
Yapılan işlemler: İcra takibi başlatma, ödeme emri itiraz, fiili haciz işlemleri, hacizli satış ihaleleri duyuruları, menkul mal değer tespiti, teminat yatırma, Bakırköy 13. icra müdürlüğü borç sorgulama (diğer icra dairelerinin borç sorgulaması yapılamayabilmektedir.), hakkında icra takibi ya da varsa borç öğrenme, hacze iştirak ve İcra-iflas kanununca yetki ve görev verilmiş diğer işlemler.

HACİZ İCRA SORGULAMA İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 

*** Bakırköy 13. icra müdürlüğü iletişim bilgileri hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.

Previous

Next

4 Comments

  • Merhaba benim icralık Vakıfbank kartımın dosyası vardı sizinle iletişime geçip borcumu ödedim fakat arkadaş beni tekrar arayıp dosyamın tamamen kapatılması için tekrar iletişime geçecekti şuan işe başladım ve bu sorunun önüme çıkmaması için birşey yapılabiliyorsa çok sevinirim teşekkür ederim

  • merhabalar, benim vakıfbanka kredimden dolayı maaşıma icra konuldu. 2 senedir. maaşımdan düzenli olarak kesinti oluyordu. iş değişikliği sebebiyle icraya ödeme yapılmasına rağmen görünmediğinden maaşımın diğer kısmına bloke konulmus ve cok mağdurum 1 haftadır. icraya ödeme yapıldığını nasıl görüntüleyebilirim? yardımlarınızı bekliyorum teşekkrler

  • Efendim Sile eski bayii n de çalışan Cetin bey senette sahtekarlik yaparak ve piyasa degeri 700 tl olan vestel çamaşır makinesini 1200 tl ye getirmek istemistir. Fethiyeden yolladığım taksitledirme parasını senedi yok etmiyerk almış 400 tl odenmemis gostermistir. Ayriyeten senedin bir kopyasininin bende olmasi gerkiyor iken vermemistir .Hayatımda ilk kez senet ile is yaptigim icin madur edildim. 13. Icra mudurlugunde 456 tl odeme kararı cikmis. Burada madur olan benim. Gereğinin yapilmasini saygılarımla rica ederim.

  • SAYIN Müdürüm
    Manisa saruhanlıda ikamet etmekteyim emekli memur um 13 ncü icra dairesinde bir takip ve icra dosyası icra dosyasının borcunu ödeyip dosyayı bir ay önce kapattım. ancak şimdi bir ev kredisine baş vurdum bankada karşıma çıktı avukattan ibra istedim onu bankaya vermeme ragmen banka ekrandan silinmediği için krediyi bir aydır kullanamıyorum. Avukatı aradığımda icraya yazımın yazıldıgı icra dairesinin işinin çok olması nedeniyle işlemin uzucagını söyledi bu konuda yardımınızı arz ederm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>